SKI AREÁL KARLOVA STUDÁNKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Bouřňák - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Bouřňák je pro vás to pravé.

Zimní středisko Nutrie

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Zkuste ski areál Nutrie!

Areál Prkenný Důl-Family SkiPark ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Prkenný Důl-Family SkiPark je pro vás to pravé.

Zimní středisko Jalovec

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Jalovec.

Do ski areálu Alpalouka se zajet určitě vyplatí

Zkuste středisko Alpalouka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

V zahraničí se nejlépe lyžuje ve Francii

Poslední listy opadávají. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Horní Mísečky - Medvědín - Špindl a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Janova Hora - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Janova Hora a užijte si zimní radovánky naplno!

Kde hledat informace o lyžování v českých areálech?

Provozovatelé lyžařských středisek už dokončují přípravy na sezonu. Zajíždějí nové rolby. Sněžná děla chrlí vodu a vleky procházejí posledními revizemi. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Uhřice - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Uhřice je pro vás to pravé.

Ski areál Kocourov

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Poniklá-Homole - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Poniklá-Homole!

Ski areál Partutovice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Partutovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Chotouň

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Chotouň.

Zimní středisko Křemešník

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Křemešník a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Horní Václavov - Avalanche - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Horní Václavov - Avalanche.

Jak nepromrznout

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Hledáte informace? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Šachty Vysoké nad Jizerou - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Šachty Vysoké nad Jizerou!

Kunčice - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Kunčice!

Do ski areálu Kořenov - Rejdice se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zimní areál Kořenov - Rejdice je pro vás to pravé.

Velké Karlovice – Machůzky - velké zlepšení

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Velké Karlovice – Machůzky a užijte si zimní radovánky naplno!

Luž - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Luž.

Areál Stříbrná ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Stříbrná!

Ski Štrbáň - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Vyzkoušejte Štrbáň!

Cykloturistika v okolí Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je považováno mnoha cyklisty, vodáky i turisty za město, které je výchozím bodem pro cestování po jihočeském regionu Třeboňska. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Okolí Veselí nad Lužnicí je jimi doslova protkáno a cyklistická dovolená může být velice pestrá, a to dokonce nad očekávání. Touto cestou si Vám dovolíme nabídnout některé cyklotrasy, které určitě stojí za shlédnutí.

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 16.12.
Polojasno
-6°C
-8°C
Pondělí
17.12.2018
Skoro jasno
-2°C
-5°C
Úterý
18.12.2018
Zataženo
-1°C
-6°C
Středa
19.12.2018
Polojasno
-3°C
-5°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 16:00
Úterý9:00 - 16:00
Středa9:00 - 16:0018:00 - 21:00
Čtvrtek9:00 - 16:00
Pátek9:00 - 16:00
Sobota9:00 - 16:0018:00 - 21:00
Neděle9:00 - 16:00